Ahoj, som Miláčik.
Vyfarbi si so mnou maľovanku.

Created with Sketch.

Kreatívna zábava

Vrchnáčiky Miláčik sú stvorené na zábavu! Ako sa s nimi kreatívne zahrať? Využite ich ako stavebnicu.

Rozvoj jemnej motoriky

Hra s kreatívnymi vrchnáčikmi pomáha rozvíjať jemnú motoriku.

Jednoduchá recyklácia

Ako vrchnáčiky Miláčik recyklovať? Farebné vrchnáčiky dezertu Miláčik sú vyrobené z čistého plastu.

Miláčik

Chutný dezert, ktorého hlavné zložky tvoria tvaroh a smotana

Neobsahuje žiadne umelé sladidlá, konzervanty, farbivá a tiež je bez lepku. Jeho starostlivo vyvinutá receptúra, technologické postupy výroby a zloženie mu zabezpečujú lahodnú chuť a príjemnú vôňu po vanilke a čokoláde. Významný prispievateľom udržania týchto vlastností je aj kvalitné, moderné a praktické balenie – DOY PACK. Deti Miláčik milujú, nielen pre jeho chuť, ale aj pre kreatívne vrchnáčiky, s ktorými sa môžu zahrať.

Benefity

Vrchnáčiky Miláčik

Created with Sketch.

Kreatívna zábava

Vrchnáčiky Miláčik sú stvorené na zábavu! Ako sa s nimi kreatívne zahrať? Využite ich ako stavebnicu – každý vrchnáčik je jeden dielik, s ktorým môžete budovať nové hračky. Postavte si raketu, autíčko, kvietky alebo praktický stojan na ceruzky či košík na hračky. Vrchnáčiky môžete zakomponovať aj do výkresu a vytvoriť zaujímavé výtvarné dielo.

Rozvoj jemnej motoriky

Hra s kreatívnymi vrchnáčikmi pomáha rozvíjať jemnú motoriku. Deti v rannom veku potrebujú do hry zapájať svoje ruky a skladanie z vrchnáčikov Miláčik im pomáha posilňovať úchop a trénovať jemnosť.

Jednoduchá recyklácia

Ako vrchnáčiky Miláčik recyklovať? Farebné vrchnáčiky dezert Miláčik sú vyrobené z čistého plastu, a teda po ich opotrebovaní sa dajú jednoducho vyrecyklovať. Plastové vrchnáčiky patria do žltého kontajnera a vyrecyklovaný plast je možné opätovne použiť. Recykláciou prispievame k znižovaniu dopadu na životné prostredie.

Vianoce S MILÁČIKOM 🎄

Vianoce sú čoskoro🎄a preto nám pomôžte vyfarbiť darčeky pre nášho Miláčika. 🎁

Vyfarbite, či dokreslite darčeky 🎁 v našej maľovanke, ktorú sme si pre Vás pripravili. Hotové dielka nám pripnite pre radosť do komentárov.💫

S Vašimi výtvormi sa môžete pochváliť aj v komentároch na našom príspevku na Facebooku.

Stiahni si maľovanku

Rád kreslíš? Ja tiež!

Stiahni si maľovanku a vytvoríme spolu niečo pekné

LEVICKÉ MLIEKÁRNE a.s., od 1953 Júrska cesta č. 2, 934 01 Levice, Slovenská republika. IČO: 31412271, DIČ: 2020401504, IČ DPH: SK 2020401504

Kontakty

Sekretariát

Zákaznícky servis

Export sušeného mlieka a srvátky

Copyright © 2022. All rights reserved.